معرفي محصولات بهداشتي و آرايشي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 15
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 666
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

ژلهاي مو براي هر كسي كه عاشق آزمايش با ظاهر است ، يك ظاهر طراحي شده ضروري است. از اضافه كردن حجم تا تعريف فر و تنظيم مايل به پرواز ، اين محصول هنگام تسهيل سبك ها و ظاهرهاي مختلف بسيار متنوع است. با اين وجود ، استفاده از يك محصول بد مي تواند موهاي شما را كسل و بي جان كند. در زير ليستي از 10 ژل برتر مو را كه در هند موجود است قرار داده ام.
بررسي قيمت محصولاتقيمت چك قيمت ژل سبك تميز و خالص Garnier Fructisژل مو ژول مو را نگهداريد قيمت Jolen Firmژل نگهدارنده گاه به گاه Wet Style را تعيين كنيدبه نظر مي رسد Schwarzkopf Taft قيمت ژل قدرت ماراتن را بررسي كنيدقيمت ژل فوق العاده سخت گاتسبي و براق گيتسبي قيمت را بررسي كنيدژل مجسمه سازي Wella EIMI Force Check Check Gelقيمت بررسي ژل مو Enliven Ultimateژل بلوبون آه! قيمت ژل طبيعي نگه دار قيمتقيمت بررسي ژل سبك كننده مو Brylcreem Shine Protectقيمت كنترل ژل نگهدارنده سبك مرطوب را تنظيم كنيد10 ژل مو برتر در هند موجود است1. ژل استايل پاك و خالص Garnier Fructis
1. Garnier Fructis Style خالص تميز ژل Pinitتوضيحات محصول

ژل خالص تميز و خالص Garnier Fructis Style يكي از بهترين محصولات براي يك ظاهر طراحي شده است. 98٪ از مواد تشكيل دهنده آن به طور طبيعي مشتق شده است و به موهاي شما تميز مي دهد كه عاري از رنگ ، سيليكون و پارابن است. اين ژل فرسودگي را كنترل مي كند و موهاي شما را قوي تر نگه مي دارد. اين محصول به راحتي از بين مي رود و به همان اندازه بيشتر ژل هاي مو باقي نمي ماند.
طرفداران
عالي براي يك ظاهر مرطوب و نرم و صاف.به اندازه ساير محصولات پوسته پوسته نمي شودبسته بندي مسافرتي.بافت آب و هوايي كه به خوبي پخش مي شود.منفي
عطر ممكن است براي برخي خيلي قوي باشدحاوي الكل است.

2. ژل مو نگهدارنده Jolen Firm
2. ژول مو ژل مو Pinitتوضيحات محصول
ژل مو Firm Hold Jolen وعده داده است كه موهاي شما را قوي و ماندگار نگه مي دارد. اين محصول ادعا مي كند در حالي كه ظاهري صاف و براق به شما مي دهد ، به حالت موهاي شما كمك مي كند. همچنين ادعا مي كند از پوست سر شما محافظت مي كند و آن را بدون شوره سر نگه مي دارد.
طرفداران
عاري از الكل.باعث ايجاد شوره سر نمي شود.كنترل مي كند.عالي براي يك نگاه خرد.منفي
ادعاهاي "شرط بندي" به نتيجه نمي رسد.

3. ژل نگهدارنده گاه به گاه Wet Style را تنظيم كنيد
3. تنظيم ژل Pinit گاه به گاه مرطوبتوضيحات محصول
ژل نگهدارنده گاه به گاه Wet Style براي استفاده روزمره در نظر گرفته شده است. اين سبك هاي ساده را در خود نگه مي دارد ، پروازهاي مسطح را هموار مي كند و در تمام طول روز برفك را كنترل مي كند. اين محصول وعده براقيت بالايي دارد و باعث مي شود موهاي شما براق به نظر برسد. همچنين مدت زيادي طول مي كشد و مناسب انواع مو است.
طرفداران
ايده آل براي استفاده روزمره.مناسب انواع مو.نرم و فرنگي را صاف مي كند.موهاي شما را براق مي كند.منفي
نگه داريد دوام زيادي ندارد.

4. شوارتزكوف تفت به نظر مي رسد ژل قدرت ماراتن
4- شوارتزكوف تفت به نظر مي رسد ماراتن پاور ژل ماراتنتوضيحات محصول
اگرچه اين محصول مانند اكثر ژل هاي يك ظاهر طراحي شده براي آقايان عرضه مي شود ، اما يك ظاهر طراحي شده براي خانم هاي داراي موهاي مجعد يا نامرتب ضروري است. ژل Taft Looks آزادي و پوسته پوسته شدن با ماندگاري 48 ساعته را وعده مي دهد. اين گياه به طور خاص با فرمول استقامت بالا طراحي شده است كه به شما امكان مي دهد موهاي خود را بدون آسيب رساندن به لمس كنيد.
طرفداران
بافت ضخيم و چسبناك.غير چسبندهبسته بندي مسافرتي محكم.پوسته يا باقيمانده باقي نمي ماند.محكم نگه داريدمنفي
عطر مردانه قوي.مي تواند باعث سفتي شود.

5- ژل فوق العاده سخت گاتسبي واترين براق

توضيحات محصول
واتر گلاز گاتسبي Super Hard Gel يك ماده يك ظاهر طراحي شده عالي است كه موها را به هم نزديك مي كند و اين سبك را براي چند ساعت نگه مي دارد. اين محصول نويد يك فرمول غير چسبنده را مي دهد كه درخشش به موهاي شما مي بخشد و شستشوي آن بسيار آسان است. قدرت نگه داشتن قوي آن ، امكان يك ظاهر طراحي شده افراطي را با يك مجموعه قدرتمند فراهم مي كند.
طرفداران
مناسب بودجه.بسته بندي وان با سفر مناسب.محكم نگه داريدايده آل براي يك ظاهر مرطوب.منفي
براي موهاي خشك ايده آل نيست.چسبناك مي شود

6. Wella Professionals EIMI Sculpt Force ژل غده فوق العاده قوي
6. Wella Professionals EIMI Sculpt Force نيروي ژل ضد زنگ اضافي Pinitتوضيحات محصول
اين محصول توسط Wella يك ژل يك ظاهر طراحي درجه يك سالن است كه به طور خاص با فرمول خشك سريع طراحي شده است. اين به شما كمك مي كند تا فرهاي خود را تعريف كرده و بدون خشك كردن آن ، آن را با درخشش ترك كنيد. همچنين به محافظت از موهاي شما در برابر اشعه UV مضر خورشيد كمك مي كند.
طرفداران
موهاي شما را سفت نمي كند.فر را تعريف مي كند.كنترل مي كند.در روز دوم نيز عالي به نظر مي رسد.باقي مانده پوسته پوسته نمي شود و باقي نمي ماند.به راحتي شستشو مي كند.منفي


7. Enliven Ultimate Gel Gel
7. Enliven Ultimate ژل مو Pinitتوضيحات محصول
اين ژل مو از Enliven با بودجه مناسب است و براي تعريف فرها و كنترل برآمدگي بسيار خوب عمل مي كند. اين محصول داراي نگهدارنده قوي و ماندگار مي باشد كه ساعت ها موهاي شما را لكه دار مي كند.
طرفداران
عاري از سولفات ها ، سيليكون ها ، روغن هاي معدني ، پارافين و الكل است.فر را نگه مي دارد.مانع از سرخ شدن مي شود.براي تميز كردن خوب كار مي كند.منفي
در طول برنامه مهم است.

8. ژل بلوبون آه! ژل نگهدارنده طبيعي
8. ژل بلوبون آه! ژل طبيعي نگهدارنده Pinitتوضيحات محصول
ژل بلوبون آه! ژل هولد طبيعي وعده داده است كه موهاي شما را با براقيت و پر بودن طبيعي رها مي كند. به محافظت از موهاي شما در برابر آلاينده ها و آب و هواي هند كمك مي كند. اين محصول بطور خاص براي موهاي هند فرموله شده است و بصورت ويژه با فرمول محافظت در رنگ ساخته شده است.
طرفداران
نگهدارنده ماندگار را فراهم مي كند.مانع از سرخ شدن مي شود.جلوه اي طبيعي مي بخشد.احساس خرد نمي كند.هيچ گونه باقيمانده و پوسته اي باقي نمي ماند.منفي
ممكن است براي بعضي ها به اندازه كافي قوي نباشد.

9. ژل موهاي زائد Brylcreem Shine Protect
9. Brylcreem Shine Protect ژل موهاي زائد Pinitتوضيحات محصول
ژل موهاي زائد Brylcreem's Protect Hair يك فرمول غني شده از پليمر است كه سبك را 24 ساعت نگه مي دارد. اين محصول با توجه به انواع مو طراحي شده است و موهاي شما را با نگهدارنده سخت كه حتي در اثر آلودگي و شرايط شديد آب و هوا نيز محافظت مي شود ، رها مي كند.
طرفداران
مناسب بودجه.بسته بندي مسافرتي.موهاي شما را چرب نمي كند.سبك نگه مي دارد.منفي
مو را ترد مي كند.

10. ژل نگهدارنده خنك سبك را مرطوب كنيد
10- ژل Pinit را نگه داريد و مرطوب كنيدتوضيحات محصول
براي كساني كه عاشق ظاهر مرطوب هستند ، اين ژل مناسب مو است. ژل خنك Set Wet Style مناسب براي روزهايي است كه مي خواهيد موهاي خود را صاف كنيد و بگذاريد اينگونه باشد. اين به موهاي شما مقدار كافي نگهدارنده مي دهد تا در طول روز بدون اينكه كثيف شود ، مجدداً مجدداً مورد استفاده قرار گيرد.

مرجع:فروشگاه اينترنتي ثانيكالا

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۰:۵۰ ] [ مهران اميري ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب